Home » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

10

kwi

Sprawdź używane Renault przed zakupem

Proponujemy Państwu sprawdzić auto używane zanim zostanie kupione, aby nie popełnić błędu i znaleźć egzemplarz opłacalny w dalszej eksploatacji. Sprawdzamy najistotniejsze parametry techniczne samochodu: mechanikę, elektronikę i powłokę lakierniczą. Sprawdzając mechanikę zwracamy szczególna uwagę na stopień zużycia silnika, zawieszenia, oraz innych elementów mechanicznych. Celem sprawdzenie elektroniki wykonujemy diagnostykę komputerową, która umożliwia odczytanie błędów zapisanych w pamięci i analizę ich oddziaływania na elementy samochodu.

22

mar

Regularne serwisowanie jest opłacalne

Autami marki Renault zajmujemy się od wielu lat i nie ulega wątpliwości, że nasuwa się w związku z tym wiele wniosków. Eksploatowane samochody zużywają się i wzrasta ich awaryjność. Często nie jest to wina niskiej trwałości samochodu, a przyczyniają się do tego sami użytkownicy.

14

mar

Czy zakup używanego Renault opłaca się

Analizując zakup od strony ekonomicznej weźmiemy pod uwagę ceny zakupu auta nowego i używanego. Kupując nowe Renault należy wiedzieć, że od razu traci ono około 20 % wartości, później kolejne trzy, cztery lata powodują dalsze szybkie spadki, które są większe w przypadku modeli droższych i przekraczają 50 % ceny zakupu.

02

mar

Serwis pomocny dla Kobiet

Jak wskazują statystyki prawie co drugi kierowca w Warszawie to Kobieta, a Renault jest marką której modele ze względu na swą stylistykę szczególnie trafiają w upodobania Kobiet. Widokiem powszednim stały się odwiedziny Klientek w naszym serwisie, co spowodowało, że szczególnie staramy się być pomocni gdy mają problemy z autem.

26

lut

Sprawdzenie auta wielokrotnie powstrzymuje Klienta przed błędnym zakupem

opłaca się zatem skorzystać z naszej pomocy, aby wybrać dobry egzemplarz.

Dowiedz się więcej

Strony